DE GB PL
Textbar placeholder

z pasją...

O NAS

 

Drodzy Pasjonaci Łowiectwa

Pomysł na otwarcie własnego biura zrodził się już jakiś czas temu. Po wielu latach zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie organizacji wypraw łowieckich, z ogromnym bagażem przygód i doświadczeń myśliwskich postanowiliśmy otworzyć firmę nad Morzem Północnym.

Biuro Just Hunting powstało dzięki wielkiej pasji do myślistwa, podróży oraz z zamiłowania do natury.

To esencja naszej dotychczasowej pracy i nasz sposób na życie.

Zainspirowani Państwa marzeniami organizujemy klasyczne wyprawy łowieckie do najdalszych miejsc na świecie. Każde z takich polowań ma swój niepowtarzalny urok i gwarancję niezapomnianej przygody.

Jesteście Państwo dla nas ważni i wyjątkowi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby mieli Państwo poczucie maksymalnego komfortu, opieki i doradztwa od momentu przygotowań do wyjazdu po szczęśliwy powrót.

Naszym priorytetem jest zaoferowanie najwyższej klasy usług jakie istnieją podczas organizowania jak i w trakcie wyprawy dlatego zarezerwujemy dla Państwa przeloty, pomożemy w wyborze hoteli i najodpowiedniejszego ubezpieczenia w podróży.

Dołożymy wszelkich starań, aby mieli Państwo pewność, że zorganizowanie Waszego cennego czasu powierzyliście we właściwe ręce.

Rosnące zainteresowanie usługami świadczonymi przez naszą firmę stały się inspiracją i przyczyniły się do rozszerzenia horyzontów naszej działalności. Już wkrótce będzie nam niezmiernie miło przedstawić Państwu szczegóły niezwykłej oferty podróży ekskluzywnymi liniami kolejowymi takimi jak Rovos Rail, Scotsman czy Eastern & Orient Express. Oferta ta będzie również skierowana do pasjonatów łowiectwa.

Będziemy zaszczyceni, jeśli dołączą Państwo do grona naszych Klientów.

 

Dziękujemy tym z Państwa, którzy nam już zaufali.

 

 

Robert i Izabela Pollmann

KONTAKT

Logo
ADRESJUST HUNTING
Rüstringer Straße 7 26419 Schortens - Grafschaft Germany
KONTAKTNiemiecki, Angielski: Robert PollmannE-mail: office@just-hunting.comMobile: +49 (0)176 620 73 255Phone: +49 (0)4423 999 06 66

Polski, Niemiecki: Izabela Pollmann
E-mail: biuro@just-hunting.plMobile: +49 (0)176 378 578 34 Phone: +49 (0)4423 999 06 68
keyboard_arrow_up